Bieg Niepodległości

Utworzono dnia 05.11.2018

XXVI Biegu Ulicznego w Świekatowie

z okazji Święta Niepodległości

1. Bieg odbędzie się 11 listopada 2018 r. w Świekatowie po wyznaczonej przez organizatora trasie ( zał. PLAN TRASY )
  2. W Biegu mogą brać udział wyłącznie uczniowie Szkół Podstawowych i Gimnazjów.
  3. Zbiórka zawodników wraz z opiekunami o godz. 14.30 w sali gimnastycznej w Świekatowie.
  4. Opiekun jest zobowiązany do dostarczenia listy uczestników opieczętowanych i podpisanych przez dyrektora szkoły i opiekuna.
  5. Rodzic uczestnika stawiającego się na starcie indywidualnie jest zobowiązany dostarczyć Oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział dziecka w Biegu.
  6. Bieg odbywa się w następujących kategoriach wiekowych:

- dziewczęta klasy I-III szkoły podstawowe

- chłopcy klasy I-III szkoły podstawowe

- dziewczęta klasy IV-VI szkoły podstawowe

- chłopcy klasy IV-VI szkoły podstawowe

- dziewczęta klasy VII-VIII szk. podst. oraz III gimnazja

- chłopcy klasy VII-VIII szk. podst. oraz III gimnazja

7.   Uczestnicy Biegu na linię startu udają się chodnikiem wyłącznie z wyznaczonym      opiekunem.

8.   Uczestnik jest zobowiązany do dostosowania się do poleceń opiekunów i     organizatora związanych z bezpieczeństwem podczas biegu ( włącznie z jego     natychmiastowym    przerwaniem i ewentualnym powtórzeniem ).

9.   Biegi w w/w kategoriach odbywają się po ściśle wyznaczonej trasie na sygnał          wydany przez       nauczyciela odpowiedzialnego za start po uprzednim    kontakcie ze służbą porządkową i policją.

10. Między biegami po uprzednim porozumieniu się służby porządkowej z policją          możliwe jest       udostępnienie jezdni dla przejeżdżających pojazdów.

11. Niezwłocznie po ukończeniu Biegu uczestnicy z opiekunami opuszczają jezdnię.

12. Bieg kończy się wręczeniem nagród dla zwycięzców w sali gimnastycznej.

Październik 2019

Licznik odwiedzin: