Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

--

Kadra

Czcionka:

Wychowanie przedszkolne               mgr Danuta Madalińska

                                                                      mgr Teresa Kufel

                                                                      mgr Danuta Rompalska

                                                                       mgr Teresa Łepek

                                                                       mgr Ewelina Rzadkowolska

                                                                   

Kształcenie zintegrowane                 mgr Elżbieta Gajowniczek

                                                                      mgr Danuta Megger

                                                                      mgr Anna Mizera

                                                                      mgr Mirella Musiał

                                                                      mgr Katarzyna Szneidrowska

                                                                      mgr Beata Wojtalewicz

                                                                      mgr Iwona Ziółkowska

Język polski                                            mgr Małgorzata Putkowska

                                                                     mgr Izabela Malankowska

                                                                     mgr Agnieszka Filipowska

Język niemiecki                                      mgr Monika Wilkowska - Kowalska

Język angielski                                      mgr Barbara Chyła

                                                                     mgr Mirosława Gatner

                                                                     mgr Agata Myk

                                                                     mgr Agnieszka Filipowska

Matematyka                                            mgr Katarzyna Januszewska

                                                                      mgr Tadeusz Szneidrowski

Przyroda                                                   mgr Hanna Jaremba

                                                                      mgr Ewa Tokarska - Chojnacka

                                                                      mgr Anna Mizera 

Biologia                                                     mgr Bogusław Bykowski

Chemia                                                      mgr Hanna Bykowska

Fizyka                                                        mgr Aleksandra Kołakowska

Geografia                                                  mgr Gabriela Łysek

                                                                      mgr Beata Zakrzewska

Historia                                                      mgr Małgorzata Mróz

                                                                      mgr Karol Baudner

Wychowanie fizyczne                          mgr Krzysztof Sowiński

                                                                      mgr Ewa Reich 

                                                                      mgr Bogusław Bykowski

Plastyka                                                    mgr Anita Tucholska

Muzyka                                                      mgr Anita Tucholska 

Technika                                                   mgr Ewa Reich 

Religia                                                        mgr Anna Wyrosławska - Pipowska

                                                                     mgr Adrianna Milczewska

Pedagog                                                    mgr Magdalena Litwińczuk

                                                                     mgr Adrianna Milczewska

Informatyka                                             mgr Tadeusz Szneidrowski

                                                                     mgr Katarzyna Januszewska

                                                                     mgr Gabriela Łysek 

                                                                     mgr Mirela Musiał

                                                                     mgr Katarzyna Szneidrowska

Biblioteka                                                 mgr Ewa Tokarska - Chojnacka

                                                                    mgr Małgorzata Mróz

Zajęcia indywidualne                          mgr Ewa Jędryczka

Zajęcia świetlicowe                              Marek Milczewski

                                                                      

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Październik 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny

św. Franciszek z Asyżu